Tuesday , 19 September 2017
Home / देश / नेपाली कांग्रेस अहिले सम्म ८७ स्थानमा बिजयी (सूचीसहित)

नेपाली कांग्रेस अहिले सम्म ८७ स्थानमा बिजयी (सूचीसहित)

४ जेठ २०७४ / खगेन्द्र खरेल
बैशाख ३१ गते भएको निर्बाचनमा नेपाली कांग्रेस अहिले सम्म ८७ स्थानमा बिजयी भएको छ ।

कांग्रेसले जितेका स्थानीय तह सूची
१. बुंङ्दीकाली गाउँपालिका, नवलपरासी (अध्यक्ष – दुर्गाबहादुर राना)
२. तमानखोला गाउँपालिका, बागलुङ (अध्यक्ष – जोकलाल बुढा)
३. नार्फू गाउँपालिका, मनाङ    (अध्यक्ष – मिङ्मा छिरीङ लामा – निर्विरोध)
४. नाशोङ गाउँपालिका, मनाङ (अध्यक्ष – कमलमाया गुरुङ)
५. थाकसाङ    गाउँपालिका,    मुस्ताङ (अध्यक्ष – बुद्धिप्रसाद शेरचन)
६. कुशे गाउँपालिका, जाजरकोट (अध्यक्ष – हरिचन्द्र बस्नेत)
७. लोमान्थाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ    (अध्यक्ष – सुवर्णकुमार विष्ट)
८. बाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका, मुस्ताङ (अध्यक्ष – फेन्चोक छेप्तेन गुरुङ)
९. डुंगेश्वर गाउँपालिका, दैलेख (अध्यक्ष – नगेन्द्रबहादुर मल्ल)
१०. पातारासी गाउँपालिका, जुम्ला (अध्यक्ष – लक्ष्मण बोहरा)
११. सिँजा गाउँपालिका, जुुम्ला (अध्यक्ष – देवलसिंह रावल)
१२. चुमनुब्री गाउँपालिका, गोरखा (अध्यक्ष – धनबहादुर गुरुङ)
१३. विनयी त्रिवेणी गाउँपालिका, नवलपरासी (अध्यक्ष – डम्बरबहादुर जिसी)
१४. बागमती गाउँपालिका, ललितपुर (अध्यक्ष – वीरबहादुर लामा)
१५. गोलञ्जोर गाउँपालिका, सिन्धुली (अध्यक्ष – पुष्प कार्की)
१६. उत्तरगया गाउँपालिका, रसुवा (अध्यक्ष – उपेन्द्र लम्साल)
१७. मध्यनेपाल नगरपालिका, लमजुङ (मेयर – रमेशराज पाण्डे)
१८. हुप्सेकोट गाउँपालिका, नवलपरासी (अध्यक्ष – लक्ष्मी पाण्डे)
१९. अन्नपूर्ण गाउँपालिका, कास्की (अध्यक्ष – युवराज कुँवर)
२०. खनियाबास गाउँपालिका, धादिङ (अध्यक्ष – रणबहादुर लामा)
२१. सिमकोट गाउँपालिका, हुम्ला (अध्यक्ष – पदम लामा)
२२. बारेकोट गाउँपालिका, जाजरकोट (अध्यक्ष – महेन्द्रबहादुर शाह)
२३. इच्छाकामना गाउँपालिका, चितवन (अध्यक्ष – गीता गुरुङ)
२४. चिङ्गाङ गाउँपालिका, सुर्खेत (अध्यक्ष – देवबहादुर चन्द)
२५. गलकोट नगरपालिका, बागलुङ (मेयर – भरत शर्मा गैरे)
२६. निसीखोला गाउँपालिका, बागलुङ ( अध्यक्ष – तारानाथ पौडेल)
२७. पैंयुँ गाउँपालिका, पर्वत (अध्यक्ष –खगेन्द्र तिवारी)
२८. त्रिवेणी गाउँपालिका, सल्यान (अध्यक्ष – मानबहादुर डाँगी)
२९. बाह्रताल गाउँपालिका, सुर्खेत (अध्यक्ष – तेजबहादुर बस्नेत)
३०. घ्याङलेक गाउँपालिका, सिन्धुली (अध्यक्ष – जगतबहादुर भोलन)
३१. गण्डकी गाउँपालिका, गोरखा (अध्यक्ष – होमबहादुर राना)
३२. चन्दननाथ नगरपालिका, जुम्ला (मेयर – कान्तिका सेजुवाल)
३३. बुलिङटार गाउँपालिका, नवलपरासी (अध्यक्ष – शशि बस्ताकोटी)
३४. नौकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा (अध्यक्ष – नुर्पु स्याङ्बो तामाङ)
३५. किस्पाङ गाउँपालिका, नुवाकोट (अध्यक्ष – छत्र लामा)
३६. तादी गाउँपालिका, नुवाकोट (अध्यक्ष – नारायणप्रसाद पाण्डे)
३७. बेथानचोक गाउँपालिका, काभ्रे (अध्यक्ष – प्रेमबहादुर तिमल्सिना)
३८. तेमाल गाउँपालिका, काभ्रे (अध्यक्ष – सलामसिंह लामा)
३९. दैतेश्वर गाउँपालिका, दोलखा (अध्यक्ष – छवि लामा)
४०. इच्छाकामना गाउँपालिका, चितवन –अध्यक्ष – गीता गुरुङ)
४१. बराहताल गाउँपालिका, सुर्खेत (अध्यक्ष – तेजबहादुर बस्नेत)
४२. दूधपोखरी गाउँपालिका, लमजुङ (अध्यक्ष – छुपीमाया गुरुङ)
४३. गुराँस गाउँपालिका, दैलेख (अध्यक्ष – खेमराज ओली)
४४. आँबुखैरेनी गाउँपालिका, तनहुँ (अध्यक्ष – गिरबहादुर थापा)
४५. सिरानचोक गाउँपालिका, गोरखा (अध्यक्ष –
४६. बेनी नगरपालिका, म्याग्दी (मेयर – हरिकुमार श्रेष्ठ)
४७. अजिरकोट गाउँपालिका, गोरखा (अध्यक्ष – फणिन्द्र धिताल)
४८. बकैया गाउँपालिका, मकवानपुर (अध्यक्ष – दामोदर खनाल)
४९. अन्नपूर्ण गाउँपालिका, म्याग्दी (अध्यक्ष – क्याप्टेन डमबहादुर पुन)
५०. चापाकोट नगरपालिका, स्याङ्जा (मेयर – शिवकुमार गिरी)
५१. ऋषिङ गाउँपालिका, तनहुँ (अध्यक्ष – शिवकुमार गिरी)
५२. बराहताल गाउँपालिका, सुर्खेत (अध्यक्ष – तेजबहादुर बस्नेत)
५३. दक्षिणकाली नगरपालिका, काठमाडौं (मेयर – मोहन बस्नेत)
५४. देवचुली नगरपालिका, नवलपरासी (मेयर – पूर्णप्रसाद श्रेष्ठ)
५५. अर्जुनचौपारी गाउँपालिका, स्याङ्जा (अध्यक्ष – दीर्घनारायण अर्याल)
५६. दुप्चेश्वर गाउँपालिका, नुवाकोट (अध्यक्ष – योविन्द्रसिंह तामाङ)
५७. तीनपाटन गाउँपालिका, सिन्धुली (अध्यक्ष – कर्णबहादुर थापामगर)
५८. गोरखा नगरपालिका, गोरखा (मेयर – राजनराज पन्त)
५९. कुश्मा नगरपालिका, पर्वत (मेयर – रामचन्द्र जोशी)
६०. धार्चे गाउँपालिका, गोरखा (अध्यक्ष – सन्तबहादुर गुरुङ सन्तोष
६१. जलजला गाउँपालिका, पर्वत (अध्यक्ष – यामबहादुर मल्ल)
६२. भीरकोट नगरपालिका, स्याङ्जा (मेयर – छायाँराम खनाल)
६३. गोदावरी नगरपालिका, ललितपुर (मेयर – गजेन्द्र महर्जन÷मुना भण्डारी)
६४. पालुङटार नगर, गोरखा (मेयर – दीपक कँडेल)
६५. गोरखा नगरपालिका, गोरखा (मेयर – राजनराज पन्त)
६६. शुक्ला गण्डकी नगरपालिका, तनहुँ (मेयर – किसान गुरुङ)
६७. व्यास नगरपालिका, तनहुँ (मेयर – वैकुण्ठनाथ न्यौपाने)
६८. तीनपाटन गाउँपालिका, सिन्धुली (अध्यक्ष – कर्णबहादुर थापा)
६९. नौमुले गाउँपालिका, दैलेख (अध्यक्ष – भद्रे बुढामगर)
७०. दुल्लु नगरपालिका, दैलेख (मेयर – घनश्याम भण्डारी)
७१. आरुघाट नगरपालिका, गोरखा (मेयर – पूर्ण दाहाल – कल्पना नेपाली)
७२. मालिका गाउँपालिका, म्याग्दी (अध्यक्ष – श्रीप्रसाद रोका)
७३. रघुगंगा गाउँपालिका, म्याग्दी (अध्यक्ष – भवबहादुर भण्डारी)
७४. मध्यविन्दु नगरपालिका, नवलपरासी (मेयर – चन्द्रबहादुर राना)
७५. विहादी गाउँपालिका, पर्वत (अध्यक्ष – कमलप्रसाद भुसाल)
७६. म्याग्दे गाउँपालिका, तनहुँ (अध्यक्ष – मायाँ राना)
७७. ज्वालामुखी गाउँपालिका, धादिङ (अध्यक्ष – विनोद तिमिल्सिना)
७८. विगु गाउँपालिका, दोलखा (अध्यक्ष – युधिष्ठिर खड्का)
७९. रोशी गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक (अध्यक्ष – दलबहादुर लामा)
८०. लिखु गाउँपालिका, नुवाकोट (अध्यक्ष – ध्रुव श्रेष्ठ)
८१. मेघाङ गाउँपालिका, नुवाकोट (अध्यक्ष – आशबहादुर तामाङ)
८२. हेलम्बु गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक (अध्यक्ष – निमा ग्याल्जेम लामा)
८३. कनकासुन्दरी गाउँपालिका, (अध्यक्ष – नगरवीर रावत)
८४. क्रमाजोङ गाउँपालिका, मुगु (अध्यक्ष – छिरिङ ग्याम्ने लामा)
८५. छायाँनाथ रारा नगरपालिका, मुगु (मेयर – हरिजंग शाही)
८६. छत्रेश्वरी गाउँपालिका, सल्यान (अध्यक्ष – सन्तोष केसी)
८७. चितगढ गाउँपालिका, सुर्खेत (अध्यक्ष – भद्र चन्द)

Check Also

प्रदेश न २ मा ७३ प्रतिशत मत खस्यो, पाँच दिनभित्र सम्पूर्ण मतपरिणाम, ३८ नक्कली मतदाता पक्राउ’

  २ असोज / खगेन्द्र खरेल निर्वाचन आयोगले प्रदेश नम्बर–२ मा सोमबार भएको स्थानीय तहको ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *