Sunday , 24 September 2017
Home / Uncategorized / नेपाली कांग्रेसले प्रदेश नम्बर दुईका अधिकांश उम्मेदवार टुंगो लगायो,(जिल्लागत नाम सहित)

नेपाली कांग्रेसले प्रदेश नम्बर दुईका अधिकांश उम्मेदवार टुंगो लगायो,(जिल्लागत नाम सहित)

 

१९ भदौ / खगेन्द्र खरेल
तेश्रो चरणमा प्रदेश नम्बर २ मा हुन लागेको स्थानीय तहको चुनावका लागि नेपाली कांग्रेसले प्रदेश नम्बर २ का अधिकांश जिल्लाको स्थानीय तहमा मेयर–उपमेयर तथा प्रमुख–उपप्रमुख पदमा उम्मेदवारहरुको नाम टुंगो लगाएको छ । केही स्थानीय तहहरुमा उम्मेदवार छनौट सम्बन्धी छलफल जारी रहेकाले बाँकी रहेका तहहरुमा पनि सोमबारसम्म उम्मेदवारको नाम टुंगो लाग्ने कांग्रेसले जनाएको छ ।

१. बारा,क्षेत्र नं. १

१ सिम्रौनगढ न.पा. प्रमुख विजयशंकर यादव

उपप्रमुख रिताकुमारी देवी

२ पचरौटा न.पा. प्रमुख- किशोरीप्रसाद यादव

उपप्रमुख- रंजुदेवी चौरसिया

३ आदर्श कोतवाल गा.पा. अध्यक्ष -जवाहरप्रसाद साह कानु

उपाध्यक्ष- मिनादेवी यादव

क्षेत्र नं. २

१ कलैया उ.म.न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख- रहिमा खातुन

२ महागढीमाई न.पा. प्रमुख- उपेन्द्रप्रसाद यादव अहिर

उपप्रमुख- तारादेवी कानु

३ देवताल गा.पा. अध्यक्ष- हरिलाल राय यादव (वच्चु वावा)

उपाध्यक्ष- लालमुनी देवी

४ सुवर्ण गा.पा. अध्यक्ष -राजेशप्रसाद यादव

उपाध्यक्ष -रामतीदेवी यादव

क्षेत्र नं. ३

१ फेटा गा.पा. अध्यक्ष- रुसतम अंसारी

उपाध्यक्ष- चन्दादेवी पाण्डे उपाध्याय

२ विश्रामपुर गा.पा. अध्यक्ष- किशोरी साह तुराहा

उपाध्यक्ष- अर्चना देवी

क्षेत्र नं. ४

१ जीतपुर सिमरा उ.म.न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

२ परवानीपुर गा.पा अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष- विन्दादेवी मण्डल

३ प्रसौनी गा.पा. अध्यक्ष –
उपाध्यक्ष -इन्दु देवी साह

क्षेत्र नं. ५

१ कोल्हवी न.पा. प्रमुख -मुरलीधरप्रसाद चौधरी

उपप्रमुख- शुभद्रा धिमाल

२ करैयामाई गा.पा. अध्यक्ष- भुवनेश्वर धामी

उपाध्यक्ष- चित्ररेखा चौधरी

३ बारागढी गा.पा. अध्यक्ष -देवदत्त बछारु थारु

उपाध्यक्ष -चन्द्रावती चौधरी

क्षेत्र नं. ६

१ निजगढ न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

२. धनुषा,क्षेत्र नं. १

१ शहीदनगर न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख- सुनिता कुमारी सिंह

२ कमला न.पा. प्रमुख- विशेश्वर यादव

उपप्रमुख- शिला देवी मण्डल

३ जनकनन्दीनी गा.पा. अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष- भारती कार्की

क्षेत्र नं. २

१ विदेह न.पा. प्रमुख- प्रेमचन्द्र झा

उपप्रमुख- रुवी देवी मण्डल

२ हंसुपुर न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

३ औरही गा.पा. अध्यक्ष- ब्रहम्देव यादव

उपाध्यक्ष- मिरा देबी सहनी

क्षेत्र नं. ३

१ नगराईन न.पा. प्रमुख -परमेश्वर यादब

उपप्रमुख -रन्जुकुमारी साह

२ मुखियापट्टि मुसहरनिया गा.पा. अध्यक्ष -राम बाबु यादव

उपाध्यक्ष –

३ धनौजी गा.पा. अध्यक्ष- बद्रीनारायण सिंह
उपाध्यक्ष -रामवती मण्डल

क्षेत्र नं. ४

१ जनकपुर उ.म.न.पा. प्रमुख -मनोजकुमार साह

उपप्रमुख- निलमकुमारी कर्ण

क्षेत्र नं. ५

१ मिथिला विहारी न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख -ललिता साह

२ लक्ष्मीनिया गा.पा. अध्यक्ष -कुमार कान्त झा

उपाध्यक्ष -रामराजी यादव

३ क्षिरेश्वरनाथ न.पा. प्रमुख- योगेन्द्र पंजियार

उपप्रमुख -रचना माथेमा

क्षेत्र नं. ६

१ धनुषाधाम न.पा. प्रमुख -बालेश्वर मण्डल

उपप्रमुख -बिद्या देवी भुजेल

२ सबैला न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख -बबिता देवी यादव

३ गणेशमान चारनाथ न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख- तुल्सा पाण्डे पट्टेल

क्षेत्र नं. ७

१ मिथिला न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

२ बटेश्वर गा.पा. अध्यक्ष- राम आशिष महतो

उपाध्यक्ष -जनारशी देवी यादव

३. महोत्तरी,क्षेत्र नं. १

१ वर्दिवास न.पा. प्रमुख -प्रहलाद क्षेत्री

उपप्रमुख- तारादेवी महतो

२ भँगाहा न.पा.

अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष -शान्तिदेवी सिंह

क्षेत्र नं. २

१ लोहरपट्टि न.पा. अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष –

२ बलवा न.पा. अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष –

क्षेत्र नं. ३

१ जलेश्वर न.पा. प्रमुख -अशोक कुमार साह

उपप्रमुख -अनिता देवी शर्मा

२ मटिहानी न.पा. प्रमुख- जयकुमार चौधरी

उपप्रमुख -जुमैदा खातुन

३ पिपरा गा.पा. अध्यक्ष- राधारमण मिश्र

उपाध्यक्ष- रामवतीदेवी यादव

क्षेत्र नं. ४

१ मनरा न.पा. प्रमुख- किशोर कुमार सिंह (प्रितम)

उपप्रमुख -आशादेवी सिंह

२ महोत्तरी गा.पा. अध्यक्ष- सुशील झा

उपाध्यक्ष -श्यामादेवी पासवान

३ एकडारा गा.पा. अध्यक्ष- मनोजकुमार झा

उपाध्यक्ष -जानकी देवी

क्षेत्र नं. ५

१ रामगोपालपुर न.पा. प्रमुख -राजाराम यादव

उपप्रमुख -पुस्पादेवी कुशवहा

२ साम्सी गा.पा. अध्यक्ष -रंकिब शेष

उपाध्यक्ष –

३ सोनमा गा.पा. अध्यक्ष- नवलकिशोर राय

उपाध्यक्ष -उर्मिला देवी राउत

क्षेत्र नं. ६

१ गौशाला न.पा. प्रमुख -मनुप्रसाद अधिकारी

उपप्रमुख- सुशीला देवी कुशवाह

२ औरही न.पा. प्रमुख-सुनीलकुमार यादव

उपप्रमुख -रेणुका कुमारी यादव

४. पर्सा,क्षेत्र नं. १

१ वीरगञ्ज म.न.पा. प्रमुख -अजयकुमार द्विवेदी

उपप्रमुख –

क्षेत्र नं. ३

१ बहुदरमाई न.पा. प्रमुख- जितेन्द्र साह तेली

उपप्रमुख –

२ पर्सागढी न.पा. प्रमुख- लोकनारायण यादव

उपप्रमुख -पचियादेवी थरुनी

३ विन्दवासिनी गा.पा. अध्यक्ष -चन्द्रकिशोर प्रसाद वरई

उपाध्यक्ष -किरण देवी गुप्ता

क्षेत्र नं. ४

१ पोखरीया न.पा. प्रमुख -रामेश्वरप्रसाद रौनियार

उपप्रमुख- रेहाना खातुन

२ पकहामैनपुर गा.पा. अध्यक्ष- हरि चौहान

उपाध्यक्ष -कुमारी अन्नपूर्ण अधिकारी

३ सखुवा प्रर्सौनी गा.पा. अध्यक्ष- साविर हुसेन

उपाध्यक्ष- पुष्पा चौधरी

४ पर्टेवा सुगौली गा.पा. अध्यक्ष- दिनेशकुमार चौधरी

उपाध्यक्ष- ममता महतो

छ कालिकामाइ गा.पा. अध्यक्ष- राजेन्द्रकुमार कुर्मी

उपाध्यक्ष –

क्षेत्र नं. ५

१ ठोरी गा.पा. अध्यक्ष- जरीलाल थिङ्ग लामा

उपाध्यक्ष गितादेवी विष्ट

२ जगरनाथपुर गा.पा. अध्यक्ष -श्रीकान्त प्रसाद यादव

उपाध्यक्ष -मैमुल नेशा

३ धोविनी गा.पा. अध्यक्ष -सुरेशप्रसाद कुर्मी

उपाध्यक्ष -मन्जु देवी

४ छिपहरमाई गा.पा. अध्यक्ष- रामेश्वर महतो केवट

उपाध्यक्ष- शैलदेवी राजपुत

५ जिरा भवानी गा.पा. अध्यक्ष -महादेव प्रसाद महतो

उपाध्यक्ष –

५. रौतहट,क्षेत्र नं. १

१ गौर न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

२ राजदेवी न.पा. प्रमुख -धिरेन्द्रकुमार सिंह

उपप्रमुख –

३ दुर्गा भगवती गा.पा. प्रमुख -अरुण साह

उपप्रमुख- हेमा झा

४ यमुनामाई गा.पा. प्रमुख- श्रीराम राय यादव

उपप्रमुख –

क्षेत्र नं. २

१ इस्नाथ न.पा. प्रमुख- कौशिल्या देवी

उपप्रमुख -शेषकलाम हुसैन

२ परोहा न.पा. प्रमुख- शेष वकिल

उपप्रमुख -सुगन्धी गिरी

३ राजपुर न.पा. प्रमुख -मो. सकिल अख्तर

उपप्रमुख- जफिरा खातुन

क्षेत्र नं. ३

१ देवाही गोनाई न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

२ वौधिमाई न.पा. प्रमुख -नवल किशोर साह

उपप्रमुख- किरणकुमारी पट्टेल

३ मौलापुर न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

क्षेत्र नं. ४

१ गरुडा न.पा. प्रमुख- सुनिलकुमार यादव

उपप्रमुख- रंगीलाकुमारी जयसवाल

२ माधव नारायण न.पा. प्रमुख -शंकर यादव

उपप्रमुख –

३ गढीमाई न.पा. प्रमुख -श्यामप्रसाद यादव

उपप्रमुख –

क्षेत्र नं. ५

१ गुजरा न.पा. प्रमुख -शेष दाउँद

उपप्रमुख -रत्ना लामा

२ कटहरिया न.पा. प्रमुख -अजय प्रकाश

उपप्रमुख -प्रमिला कुशवाह

३ फतुवा विजयपुर न.पा प्रमुख- गोपालप्रसाद यादव

उपप्रमुख –

क्षेत्र नं. ६

१ चन्दपुर न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

२ वृन्दावन न.पा. प्रमुख -रामस्नेही राय यादव

उपप्रमुख -नुर जाहान

६. सप्तरी,निर्वाचन क्षेत्र नं. १

१ कंचनरुप न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख- निरु पोखरेल

२ कृष्णासवरन गा.पा. अध्यक्ष- परशुराम चौधरी

उपाध्यक्ष -मिना चौधरी

३ सप्तकोशी गा.पा. अध्यक्ष -कृष्णप्रसाद ढकाल

उपाध्यक्ष- रिता कुमारी चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र नं. २

१ हनुमाननगर कङ्कालिनी न.पा. प्रमुख -सरोज विराजी

उपप्रमुख -राजश्री देवी यादव

२ महादेवा गा.पा. अध्यक्ष- गजेन्द्र मण्डल

उपाध्यक्ष -संगिताकुमारी यादव

३ तिरुहुत गा.पा. अध्यक्ष- देवनारायण गोइत

उपाध्यक्ष- गितादेवी यादव

निर्वाचन क्षेत्र नं. ३

१ राजविराज न.पा. प्रमुख -ध्रुव देव

उपप्रमुख- सुशीलाकुमारी यादव

२ तिलाठी कोइलाडी गा.पा. अध्यक्ष -अरुणकुमार मण्डल

उपाध्यक्ष -अडहुुलदेवी मण्डल

३ विष्णुपुर गा.पा. अध्यक्ष- निलाम्वर यादव

उपाध्यक्ष -जन्जीराकुमारी यादव

निर्वाचन क्षेत्र नं. ४

१ डाक्नेश्वरी न.पा. प्रमुख -नारायण यादव

उपप्रमुख -सखिना खातुन

२ वेलहीचपेना गा.पा. अध्यक्ष- परमानन्द यादव

उपाध्यक्ष- पुष्पमाला कुमारी

३ छिन्नमस्ता गा.पा. अध्यक्ष- कुलानन्द यादव

उपाध्यक्ष- सहिदा खातुन

निर्वाचन क्षेत्र नं. ५

१ खड्क न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

२ शम्भुनाथ न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

३ सुरुङ्गा न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख- सुस्मा चौधरी

४ रुपनी गा.पा. अध्यक्ष- रामनारायण इसर

उपाध्यक्ष- भोलेश्वरी चौधरी

निर्वाचन क्षेत्र नं. ६

१ वोदेवरसाइन न.पा. प्रमुख- करमैत यादव

उपप्रमुख- उर्मिलादेवी साह

२ वलान–विहुन गा.पा. अध्यक्ष- जितेन्द्रकुमार यादव

उपाध्यक्ष -अनिता देवी साह

७. सर्लाही,क्षेत्र नं. १

१ ईश्वरपुर न.पा. प्रमुख -प्रमोद बराल

उपप्रमुख- अनिता चौधरी

२ लालवन्दी न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

क्षेत्र नं. २

१ हरिपुर न.पा. प्रमुख- उदयनारायण चौधरी

उपप्रमुख -पानो देवी साह

२ हरिवन न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

३ कविलासी न.पा. प्रमुख- राजकुमार शाह

उपप्रमुख -राजकलीदेवी

क्षेत्र नं. ३

१ वरहथवा न.पा. प्रमुख- निरंजनप्रसाद दास

उपप्रमुख- यशोधा चालिसे

२ बागमती न.पा. प्रमुख- कृष्णराज रायमाझी

उपप्रमुख -शान्तिदेवी महतो

३ बसवरिया गा.पा. अध्यक्ष- राम अयोध्या यादव

उपाध्यक्ष- रामदुलारी देवी

क्षेत्र नं. ४

१ मलंगवा न.पा. प्रमुख -निरसल साह

उपप्रमुख- शान्ति भन्ने शवनम मिकरानी

२ हरिपूर्वा न.पा. प्रमुख- सियाराम राय

उपप्रमुख- चन्द्रकला देवी

३ चन्द्रनगर गा.पा. अध्यक्ष- श्यामप्रसाद सिंह

उपाध्यक्ष -शान्तिदेवी साह

४ ब्रह्मापुरी गा.पा. अध्यक्ष -अमृत साह

उपाध्यक्ष -रामझरी देवी

५ पर्सा गा.पा. अध्यक्ष -रामसेवक राय

उपाध्यक्ष -तेतरी देवी

क्षेत्र नं. ५

१ गोडैटा न.पा. प्रमुख -उपेन्द्रप्रसाद कुशवाह

उपप्रमुख- आशादेवी पासवान

२ चक्रघट्टा गा.पा. अध्यक्ष -रामजी साह

उपाध्यक्ष- निलम अधिकारी

३ विष्णु गा.पा. अध्यक्ष- राजेन्द्र राय यादव

उपाध्यक्ष- पिअरिया देवी

४ कौडेना गा.पा. अध्यक्ष- रुपेशकुमार

उपाध्यक्ष- इन्द्रकला देवी

क्षेत्र नं. ६

१ बलरा न.पा. प्रमुख- कमलेश्वरप्रसाद सिन्हा

उपप्रमुख -अनिता देवी

२ धनकौल गा.पा. अध्यक्ष- रामआश्रे साह

उपाध्यक्ष -अकलीदेवी सहनी

३ रामनगर गा.पा. अध्यक्ष- कृष्णप्रसाद बर्मा

उपाध्यक्ष- मिनाकुमारी पण्डीत

८. सिरहा,क्षेत्र नं.१

१ लहान न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख -पुनम चौधरी

क्षेत्र नं. २

१ लक्ष्मीपुर पतारी गा.पा.अध्यक्ष- चतुरानन्द ठाकुर

उपाध्यक्ष -अमरकला यादव

२ भगवानपुर गा.पा. अध्यक्ष- मिरा देवी यादव

उपाध्यक्ष -कृष्णकुमार यादव

३ बरियारपट्टी गा.पा. अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष –

४ नवराजपुर गा.पा. अध्यक्ष -विश्वमोहन यादव

उपाध्यक्ष- शोभाकुमारी यादव

५ सखुवानान्कारकट्टी गा.पा. अध्यक्ष -बालकृष्ण यादव

उपाध्यक्ष -सुनैनादेवी यादव

क्षेत्र नं. ३

१ सिरहा न.पा. प्रमुख -डा. शुभाषचन्द्र यादव

उपप्रमुख -श्यामादेवी गुप्ता कमलापुरी

२ औरही गा.पा. अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष –

क्षेत्र नं. ४

१ धनगढीमाई न.पा. प्रमुख -पंचलाल महतो

उपप्रमुख –

२ सुखीपुर गा.पा. अध्यक्ष- रामकुमार यादव (वावा)

उपाध्यक्ष -सुभद्रा देवी चौधरी (सुडी)

३ अर्नमा गा.पा.अध्यक्ष -रामअधिन यादव

उपाध्यक्ष- शोभा कुमारी पाल

क्षेत्र नं. ५

१ गोलबजार न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

२ मिर्चैयाँ न.पा. प्रमुख –

उपप्रमुख –

३ कर्जन्हा न.पा. अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष –

क्षेत्र नं. ६

१ कल्याणपुर न.पा. प्रमुख- सुर्यनाथ मण्डल

उपप्रमुख -रोहनी कुमारी यादव

२ विष्णुपुर गा.पा. अध्यक्ष -रामचन्द्र यादव

उपाध्यक्ष- सरिता देवी महतो

३ नरहा गा.पा. अध्यक्ष -कौशल मण्डल

उपाध्यक्ष- गितादेवी यादव

Check Also

पोखराका बुद्ध लामा बने पहिलो ‘नेपाल आइडल’

७ असोज / खगेन्द्र खरेल प्रतिष्ठाको पहिलो आवाज नेपाल आइडलको उपाधि पोखरा नयाँबजारका बुद्ध लामाले ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *